Ons Team

Wij zijn een team met ervaren technici in de röntgen, in zowel veterinaire als de humane sector. Al onze collega's hebben hun roots liggen bij Philips medical systems, daarom zijn wij hierin ook gespecaliseerd. 

We houden van korte lijnen en hebben een no nonses instelling.

 

Jan Berends

Mede eigenaar HJM X-ray Services

 

E-mail : jan.berends@hjmx-ray.nl

Mobiel : 06-51485704

Henk Metselaar

Oprichter en eigenaar HJM X-ray Services

 

E-mail : henk.metselaar@hjmx-ray.nl

Mobiel : 06-51147608

Hilde Waninge-Metselaar

Administratief  HJM X-ray Services

 

E-mail : hilde.waninge@hjmx-ray.nl

Mobiel : 06-13869506

 

Erik Metselaar

Mechanisch  HJM X-ray Services

 

E-mail : erik.metselaar@hjmx-ray.nl

 

Alex Wever

Tecnhnicus  HJM X-ray Services

 

E-mail : alex.wever@hjmx-ray.nl

 

 

Co Zijlstra

Technicus HJM X-ray Services

 

E-mail : cozijlstra@gmail.com

 

© 2023 by Strategic Consulting. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now